Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Projekty

Současné projekty:
 


Podpora vybraných sociálních služeb na území Kraje Vysočina, individuální projekt VII

Doba realizace projektu:    

1. 1. 2023- 31. 12. 2023

Popis projektu:

Předmětem projektu je podpora sociálního začleňování sociálně vyloučených osob a osob ohrožených sociálním vyloučením, včetně odstraňování bariér v jejich přístupu k zaměstnávání, k bydlení, k obnovování sociálních kontaktů. Tento záměr bude naplňován finančním zajištěním vybraných sociálních služeb, a to do 31. 12. 2023.


Uplynulé projekty:Podpora vybraných sociálních služeb na území Kraje Vysočina, individuální projekt VII

Doba realizace projektu:    

1. 7. 2022- 31. 12. 2022

Popis projektu:

Předmětem projektu je podpora sociálního začleňování sociálně vyloučených osob a osob ohrožených sociálním vyloučením, včetně odstraňování bariér v jejich přístupu k zaměstnávání, k bydlení, k obnovování sociálních kontaktů. Tento záměr bude naplňován finančním zajištěním vybraných sociálních služeb, a to do 31. 12. 2022.
 
Podpora vybraných sociálních služeb na území Kraje Vysočina, individuální projekt VI

Doba realizace projektu:    

1. 1. 2019 - 31. 12. 2020

Popis projektu:

Předmětem projektu je podpora sociálního začleňování sociálně vyloučených osob a osob ohrožených sociálním vyloučením, včetně odstraňování bariér v jejich přístupu k zaměstnávání, k bydlení, k obnovování sociálních kontaktů anebo k řešení dluhové situace. Tento záměr bude naplňován finančním zajištěním služeb sociální prevence do 31. 12. 2020.

 Podpora vybraných sociálních služeb na území Kraje Vysočina, individuální projekt IV
 

Doba realizace projektu:    

1. 4. 2016 - 30. 4. 2019

 

Popis projektu:

Předmětem projektu je podpora sociálního začleňování sociálně vyloučených osob a osob ohrožených sociálním vyloučením, včetně odstraňování bariér v jejich přístupu k zaměstnávání, k bydlení, k obnovování sociálních kontaktů anebo k řešení dluhové situace. Tento záměr bude naplňován finančním zajištěním služeb sociální prevence do konce roku 2018 spolu se zvyšováním kvality, dostupnosti, kontroly, efektivity a informovanosti o poskytování ucelené sítě těchto služeb na území Kraje Vysočina.
Podpora vybraných sociálních služeb na území kraje Vysočina – individuální projekt